Процедура вирощування нескладна, оскільки рослина невибаглива. Достатньо забезпечити сонячну ділянку з родючим ґрунтом.
Посадка:
-
восени перекопайте ділянку та удобріть органікою;
-
навесні перед посадкою додайте добрив на мінеральній основі;
-
викопайте борозенки невеликого розміру;
-
між рядами має залишатися простір 20 см;
-
на 1 квадратний метр достатньо 0,5 г насіння;
-
в кінці ділянку полийте і присипте легким шаром ґрунту.
Щоб надати потрібний рівень вологи, місце посадки варто вкрити плівкою. Урожай можна збирати у червні.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння приправ |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,95 ₴



