Статиця життєлюбілі та абсолютно невибагливі. Для вирощування досить вибрати сонячне місце з легким суглінистим ґрунтом. Вона також не боїться вітрів, тому протягів можна не боятися.
З догляду варто забезпечити поливання та підживлення. Землю потрібно підтримувати злегка вологою, поливати один раз на два місяці. Зі добрив краще використовувати мінеральні.
Посадка
Починати посадку потрібно в майці. Технологія має такий вигляд:
-
викопайте лунки завглибшки 2-3 см;
-
зберігайте відстань між ямками 20-25 см;
-
покладіть на дно кожного заглиблення насіння;
-
засипайте землею.
Відразу після садіння майбутні саджанці необхідно полити підсоленою водою.
Цвітіння починається всередині літа. Привабливий вигляд рослин зберігається до перших заморозків.
Безсмертник не морозостійкий, тому вирощувати його варто як однолітник. Насолоджуйтеся цвітінням у саду, а пізніше використовуйте культуру для створення красивих сухоцвітних букетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Синій |
| Рід рослини | Статице |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20-25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 22,95 ₴



