Висаджувати айстру можна розсадним і безрозсадним способами.
Час посадки. Ідеальним періодом для посадки айстри буде середина-кінець весни, коли вже закінчилися заморозки. Попри те, що рослина морозостійка, поберегти айстру від низьких температур на початковій стадії росту буде дуже корисно.
Місце посадки. Місце для посадки потрібно вибирати світле, просторе, з досить рихлим ґрунтом.
Глибина посадки. Маленькі розміри насіння айстри не вимагають великої глибини посадки. Насіння висаджують на глибину до 3 см.
Догляд. Рослина непримхлива і не вимагає особливого догляду. Головне - забезпечити своєчасний полив, прибирання бур'янів і періодичне розпушування ґрунту.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння айстри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Виробник | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,95 ₴


