Посів розсади відбувається у спеціально підготовлені горщики у квітні, перед цим потрібно обов'язково зволожити ґрунт, потім акуратно помістити гранули у ґрунт. Оскільки насіння цього типу дуже дрібне, його потрібно насипати зверху на ґрунту на відстані 15 см одне від одного і притиснути рукою, тим самим заглиблюючи його. Присипати землею не треба. Ґрунт повинен бути пухким, обов'язковим є дренаж для усунення зайвої вологи. Температура у приміщенні для появи саджанців має бути 17-22ºС. Також потрібно стежити за тим, щоб не було різких перепадів температур та протягів.
Приблизно через 10 днів з'являться сходи й можна буде прибирати покриття. Розсаджувати сіянці можна після того, як у них з'являться пара-трійка листків. Після того, як рослини прижилися, необхідно регулярно проводити прополювання, щоб трава не засмічувала нові пагони та не витягувала з землі корисні речовини.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Виробник | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 33,56 ₴



