Посадка. Хости - тіньолюбні і вологолюбні рослини. На одному місці можуть рости до 10 років за умови підсипання грунту, щоб уникнути оголення кореневищ. Хостам дуже подобається рости під кронами дерев. Викопайте широку ямку і посадіть кореневища, корені більшості хостів розростаються горизонтально, і чим ширше ямка, в яку висаджують кущ, тим більше буде площа живлення. Для вкорінення хостів потрібно близько чотирьох тижнів. Висаджують рослини (дрібні і середні) на відстані 20-30 см, крупнолисті - на відстані 30-40 см.
Після посадки поливайте щодня протягом двох тижнів.
Догляд. Хости - морозостійкі, але взимку потребують покриття мульчею через близьке залягання коренів до поверхні, від перегріву гине.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Хости |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | кореневище |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Лавандовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249,95 ₴




