Садіння
Висадження рослини не становить труднощів, тому його може здійснювати як досвідчений садівник, так і новачок.
Час садіння. Висадження насіннєвого матеріалу в землю здійснюють у березні—травні.
Місце садіння. Для висадження кермеку краще обирати місце, яке гарно освітлюється, захищене від сильного вітру, а також не схильне до застою води. Ґрунт має бути пухким, здобреним, із нормальною кількістю вологи.
Глибина садіння. Глибина висадження рослини в ґрунт становить 0,5—1 см за схемою 25 х 30 см.
Догляд
Особливого догляду кермек не потребує. Важливо стежити за вчасним поливом, періодично вносити добрива, знищувати шкідників, прополювати, розпушувати землю навколо рослини. Квітка тішить пролонгованим цвітінням протягом усього літа аж до заморозків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 12,95 ₴



