Лілії ЛА-гібриди характеризуються високою декоративністю. Рослини витривалі, невибагливі та добре розмножуються, що легко дозволяє навіть новачкам займатися вирощуванням даної садової квітки.
Час посадки. Посадити цибулини лілій можна кілька разів на рік: навесні та восени. Посаджені лілії восени мають більше шансів укоренитися та адаптуватися до зимових примх.
Місце посадки. ЛА-лілії добре ростуть на сонячних ділянках нейтрального або злегка лужного ґрунту. Також можуть зростати в умовах півтіні.
Глибина посадки. Для посадки необхідно викопати лунки та укласти цибулини на глибині 10 см. Відстань між посадками має становити не менше 30 см.
Догляд
Після танення снігу, до появи перших паростків, необхідно внести підживлення добривами. Поливати рослину необхідно вранці, бажано під корінь. Також потрібно внести добрива у фазу утворення бутонів та після цвітіння.
На зиму вкривати рекомендується лише першого року посадки. Лілія буде чуйна на розпушування ґрунту, прополювання та видалення бур'янів.
Заходьте частіше в наш садовий інтернет магазин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | ЛА і ЛО лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 37,95 ₴



