Посадка картоплі відбувається у досить прогрітий ґрунт. Найбільш прийнятним періодом вважається кінець квітня - початок травня. При посадці слід звертати увагу на такі особливості:
- слушним ґрунтом є пухкий чорнозем, торфовища;
- перед посадкою великі бульби розрізають на кілька частин, занурюють у розчин деревної лози, підсушують і пророщують близько двох тижнів;
- глибина ямки становить 8 см;
- картоплю слід висаджувати в борозни, відстань між кущами повинна становити 0,5 м;
- за період вегетації культуру необхідно 2-3 рази підсапувати.
Не буде зайвим підживлення рослин мінеральними добривами. Придбати їх можна в інтернет магазині Florium. Також картоплю потрібно поливати 5-6 разів за вегетаційний період.
Замовляйте частіше насіння рослини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Картопля насіння і бульби |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 кг |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 35-55 мм |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,95 ₴



