


Бегонія Cascade Odorosa Florence, White-Pink Махровая 206 Луковицы 1шт. Florium
92,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 204079
Посадка. Для бегоній підбирають ємності не сильно глибокі і широкі. На дно насипають шар дренажу, далі землесуміш з листової, дернової і перегнійної землі з торфом і піском (по 1 частці торфу, піску і перегною, додавши 2-3 частки землі). Класти бульби в землю потрібно увігнутою стороною нагору, а опуклою (гладкою) вниз. Засипають далі землею так, щоб серединка бульби залишилася відкритою. Після того як з'являться паростки, бульба покривають шаром землі на 2 см. Бегонії підходять і для вирощування на клумбах, бордюрах і альпійських гірках. У березні бульби бегоній висаджують поглибленням вгору в ящики з вологим торфом. У червні пророщені бульби пересаджують у відкритий грунт. Бегонії слід регулярно підгодовувати і поливати. Ні в якому разі не слід застосовувати для поливів холодну воду. Високі квітконоси підв'язувати до опори.
Догляд. Бегонія - вологолюбна рослина, але не переносить надлишку вологи. Поливати рослину слід щедро в літні місяці і помірно взимку. Цілий рік слід підтримувати стабільність вологості повітря і температури. Бегонія добре себе почуває при температурі 13-22 ° С, а в період спокою - близько 10 ° С. Освітлення має бути достатнім, проте від потрапляння прямих сонячних променів бегонію краще оберігати. Після цвітіння стебла слід обрізати. Пересаджують бегонію тільки навесні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Виробник | Флоріум |
| Вид | Бегонія ампельна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/6 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Двоколірний |
- Ціна: 92,95 ₴


