Посадка. LA-гібриди лілій — віддають перевагу родючим нейтральним ґрунтам. Водночас глибина родючого шару на місці посадки лілій не має бути менш ніж 25-30 см. Глибина посадки — 10-15 см. Відстань між рослинами — приблизно 30 см. Період посадки — осінь або весна.
Під час вирощування LO-гібридів дотримуються правила «ноги в тіні, голова на сонці». У разі браку сонця стебла будуть рости не вгору, а вбік, у бік сонця. Люблять кислі ґрунти. Глибина посадки — 10-15 см. Відстань між рослинами — приблизно 30 см. Період посадки — осінь або весна.
Догляд. LA-гібриди — невибагливі. Вони найкращі лілії для виганяння. Під час вегетації підгодовують лілії 3-4 рази комплексними мінеральними або органо-мінеральними добривами. Морозостійкі (до -40 °C). За вдалого підбору місця посадки, можна на зиму не укривати. Під час вибору місця посадки віддають перевагу ділянки, де взимку накопичується багато снігу. В інших випадках, покривають шаром торфу або перегною. Дуже важливе правильне поливання — тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. Під час поливання ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль (ботрітіс). На зиму потребують укриття (досить сухого торфу, шаром 15-20 см).
LO-гібриди — лілії-ніжки. Зимостійкість невисока. Тому їх краще вирощувати в контейнері. Під час вирощування у відкритому ґрунті цибулини на зиму викопують і зберігають за температури +5 °C. Підходять для виганяння. Ідеальні для зрізання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Виробник | Флоріум |
| Вид | ЛА і ЛО лілії гібриди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 110-120 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 34,90 ₴





