Посадка. Лілії-мартагони, або саранки підійдуть для тінистого куточка саду. Ґрунт для посадки повинен бути легким, пухким. Не люблять кислих ґрунтів, на відміну від інших лілій. Тому перед посадкою вносять деревну золу або вапняк (200 500 г на 1 м 2 ). Цибулини висаджують на глибину близько 20 см. Період посадки – осінь чи весна.
Догляд. Дуже зимостійкі і практично не хворіють на відміну багатьох інших лілій. Не люблять персадку. Не рекомендується мульчувати тирсою і торфом, тільки листям. Дуже важливим є правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигло до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гнилизна (ботритіс).
До посадки цибулини потрібно зберігати у прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання – близько 0 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Мартагон лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 80-100 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Ліловий |
- Ціна: 149,95 ₴




