Посадка. Азіатські гібриди добре ростуть як на сонячних ділянках, так і у півтіні. Грунт підійде будь-який, але досить родючий, слабокислий. Перед посадкою в грунт вносять мінеральні та органічні добрива. Посадочні лунки готують глибиною і діаметром близько 25 см. Цибулини висаджують на глибину 8-10 см. Відстань між рослинами - близько 35 см. Період посадки - осінь чи весна.
Догляд. Азіатські гібриди відрізняються підвищеною зимостійкістю. Вони витривалі і невибагливі. Поливають їх при необхідності. Не переносять застою води. Цибулини швидко розростаються. У районах з суворими зимами, рекомендується вкривати. Тому їх необхідно ділити кожні 3-5 років. До посадки цибулини потрібно зберігати в прохолодному місці. Оптимальна температура зберігання - близько 0 градусів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Махрові лілії |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 130 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Суха, Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 69,95 ₴





