Посів можна проводити з ранньої весни до пізньої осені за умови, що температура ґрунту не опускається нижче +10°C.
- Перед посівом ділянку ретельно очищують від сміття, бур’янів і каміння, після чого перекопують, розрівнюють і за необхідності прикотковують.
- Насіння рівномірно висівають на поверхню ґрунту, загортають граблями на глибину до 1 см, потім закочують котком (50-80 кг) або використовують інші підручні засоби.
- Поливати потрібно методом дощування або дрібнокрапельного поливу.
Перші сходи з’являються через 5-21 день залежно від температури. Перше скошування проводять при висоті 8-10 см, зрізуючи не більше 4 см. У наступні рази газон стрижуть на висоту 4 см, а з другого року – до 2 см. Важливо регулярно видаляти бур’яни для збереження рівномірного трав’яного покриву.
Внесення добрив сприяє кращому укоріненню, підвищенню стійкості до хвороб і несприятливих умов. Добрива рекомендується вносити перед посівом або після проростання насіння при підсіві, що допомагає зміцнити газон і забезпечити його рівномірне зростання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Виробник | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння трав |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 5-10 см |
| Глибина посадки | 1 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 800 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,06 ₴


