Тінь - головний ворог рослини. Місце для вирощування варто вибирати виключно сонячне і тепле. А ось вітрів квітка не боїться, протягів можна не побоюватися. Ґрунт необхідний піщаний або суглинний з нейтральною реакцією.
Вологи статиця практично не потребує. Поливи повинні бути рідкими та незначними. Жаркими літніми днями досить одного поливу в півтора місяця.
Якщо земля на ділянці неродюча, краще подбати про додаткову підгодівлі мінеральними добривами.
Посадка
Посів насіння варто проводити в травні. Процедура повинна виглядати наступним чином:
-
перекопайте ділянку;
-
підготуйте лунки глибиною 2-3 см на відстані 20-25 см;
-
в кожне поглиблення покладіть насіння;
-
злегка присипте посадковий матеріал землею.
Після місце посадки обов'язково потрібно полити підсоленою водою.
Зацвітає рослина в липні та радує красою до перших заморозків. Виглядає вона неймовірно ніжно і романтично. Суцвіття, які нагадують пишні хмарини, наповнять квітник чуттєвістю і чарами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 20,95 ₴


