Посадка. Бульбові калли можна вирощувати як в горщиках, так і у відкритому грунті. Віддає перевагу багатим, добре дренованим і досить вологим грунтам. Місце для посадки вибирають сонячне. Період посадки - травень, коли мине загроза заморозків. Глибина посадки - 10 см. При посадці бульбу розміщують округлою стороною вниз, а бруньками вгору (у «кольорових» калл бульба схожа на бульбу глоксиній). Якщо вирощувати кали у відкритому грунті, і потрібно отримати цвітіння в більш ранні терміни, то бульби висаджують вже пророслі (пророщують бульби в березні).При вирощуванні в горщиках, бульби можна висаджувати в кінці березня. Глибина посадки при цьому 3-5см. Оптимальний розмір ємності - 2,5 - 3 л.
Догляд. Влітку каллам потрібно багато води, земля повинна бути постійно вологою. У період цвітіння поливають рясно, а в період спокою поливи зменшують. Рекомендується при цвітінні щотижня підгодовувати. Горшкові рослини краще поливати не зверху, а в підставку. Для цього покладіть під горщик піддон з водою і залиште до повного висихання. Влітку горщики з каллами можна винести на вулицю. Бульби викопують перед осінніми заморозками. Зберігають при температурі +3 - +7 градусів в сухому місці не менше 2 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Вид | Калли |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 25-35 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 16/18 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 149,95 ₴





