


Лілія Yellow Planet 12/14 (Ароматна квітка) Ароматная 129 Луковицы 1шт. Florium
69,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203843
Сорт Yellow Planet висаджують на довгі роки, тому перед посадкою необхідно підібрати слушну територію і композиційне рішення.
Час посадки. Лілії люблять помірну вологість і досить високі температури, тому до посадки слід приступати не раніше середини квітня і не пізніше середини жовтня.
Місце посадки. Сорт добре росте в поживних і пухких землях. При посадці також слід звернути увагу, що лілія любить сонце і потребує захисту від вітру.
Глибина посадки. Посадковий матеріал поглиблюють під землю на 20 см.
Догляд. Лілія Yellow Planet підійде для вирощування і професіоналу, і новачкові. Сорту потрібен класичний догляд: полив, підживлення, підгортання.
Вносити воду слід тільки біля кореня, а проводити підживлення рекомендується комплексними добривами до 4 разів за активний сезон. Цибулини пересаджують на нове місце не пізніше, ніж через 5 років після висадки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Виробник | Флоріум |
| Вид | Трубчасті лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 80-120 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для горщиків, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 69,95 ₴


