Посадка. Ранункулюс (лютик) зростає на пухких родючих ґрунтах. Місце для посадки - сонце або легка півтінь. У квітні бульби-шишки висаджують у відкритий ґрунт на глибину 3-5 см. Оптимальна відстань між рослинами - 15 см. Перед посадкою їх краще замочити в холодну воду на 2 години. Можна попередньо висадити бульби в горщики, а після заморозків пересадити жовтці у відкритий ґрунт. Низькорослі сорти підходять для вирощування в горщиках.
Догляд. Ранункулюс - вологолюбна рослина. Потребує регулярного поливу і підгодівлі комплексними добривами. Не переносить сильного зниження температури. Після відмирання листя, бульби-шишки викопують, а навесні знову садять в ґрунт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Виробник | Флоріум |
| Вид | Жовтець азіатські |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 30-40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84,95 ₴





