Посадка. Місце - сонце або півтінь. ґрунт - будь-який. Верба легко переносить і близьке залягання ґрунтових вод. Якщо ґрунти важкі, в ґрунт додають пісок. Для посадки саджанця чагарникових верб потрібно викопати яму 50х50 см, для високорослих дерев трохи більших розмірів - 60х60 см і глибиною 40 см. Викопайте лунки, таких розмірів, щоб навколо кореневої грудки залишвся простір шириною в долоню. Обережно витягніть рослини з горщика, по краях трошки розпушіть ком з коріннями, пошкоджені корені обріжте. Опустіть рослину в ямку, засипте в порожнечі землі і злегка ущільніть її. Глибина посадки повинна залишатися тією ж, на якій рослина росла в горщику. Яму для посадки підготуйте заздалегідь. Вона повинна бути в два рази більше кореневої грудки. Додайте в поглиблення компосту або перегною, пролийте лунку водою і опустіть саджанець. Присипте порожнечі, викопаній землею, утрамбуйте ґрунт навколо рослини і ще раз трохи полийте її, але вже зверху. Замульчуйте це місце торфом або прикрийте його корою. Іноді слід підсипати новий торф, він буде перешкоджати утворенню ґрунтової кірки. Буде утримувати вологу і перешкодить росту бур'янів. Посаджені рослини рясно полийте. При посадці огорожі або щільною алеї доцільно викопати траншею шириною 40-50 см і глибиною 40 см.
Догляд. Молоді рослини після посадки потребують поливів. Регулярно поливати рослини потрібно до тих пір, поки не відростуть нові корені і почнуть інтенсивно рости листки і пагони. Дорослим рослинам достатній полив один раз на місяць. Вербам в перший сезон після посадки необхідний рясний полив: 20-50 л води (залежно від розміру рослини) раз на два тижні і щотижня - в посушливий період. Потім їй буде достатньо помірного зрошування. Чагарникові види, що утворюють живу огорожу, треба стригти один-два рази на сезон (навесні і в середині літа).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Виробник | Флоріум |
| Вид | Верба |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 70-150 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P12 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 239,95 ₴




