Висаджувати чагарник краще навесні. Йому потрібно викопати ямку з урахуванням величини земляної грудки на коренях саджанця – глибиною не менше 40 см. При груповому висадженні зберігаємо відстань між саджанцями до двох метрів. На дно ями потрібно покласти шар дренажу. Саджанець розташувати по центру, акуратно розподілити коріння, акуратно засипати родючим ґрунтом. Землю навколо саджанця утрамбувати, помірно полити та укрити шаром торфу.
Хеномелес нормально переносить морози та перепади температур і не потребує укутування на зиму. Щороку, навесні, треба робити обрізку пагонів, видаляючи засохлі гілки.
Заходьте частіше в наш садовий розплідник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Вид | Хеномелес |
| Вологість грунту | Помірно волога, Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 100-150 см |
| Глибина посадки | 20-40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 200 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474,95 ₴





