Посадку Кампсісу Mme Galen найкраще проводити навесні, у квітні або на початку травня, коли земля достатньо прогрілася, а загроза нічних заморозків минула. У регіонах із м'яким кліматом можливий також осінній період посадки, приблизно за 1-1,5 місяця до перших морозів, щоб рослина встигла укоренитися. Кампсис дає бурхливу поросль, від якої важко позбутися. Тому при плануванні посадочних робіт краще відгородити ділянку, де буде рости ця рослина, щоби запобігти надмірному розростанню. Кампсис - швидкозростаюча і агресивна ліана. Вона може рости біля стіни будинку, біля альтанок або на арках.
- Виберіть сонячне місце, добре захищене від холодних вітрів. Кампсіс любить тепло і світло, хоча переносить невелику півтінь.
- Викопайте яму розміром 50×50 см і глибиною 50 см. На дно ями покладіть дренажний шар із гравію або битої цегли (10-15 см).
- Заповніть яму родючою ґрунтовою сумішшю (садова земля, компост і пісок у співвідношенні 2:1:1).
- Розмістіть саджанець так, щоб коренева шийка була на рівні землі. Після посадки утрамбуйте землю і полийте рослину.
Кампсіс добре переносить короткочасну посуху, але для рясного цвітіння ґрунт повинен бути помірно зволоженим. Формувальна обрізка проводиться ранньою весною для стимуляції нового росту та рясного цвітіння - видаляють сухі або зайві пагони. «Скелет» рослини формують з 2-5 пагонів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Виробник | Флоріум |
| Вид | Кампсис |
| Вологість грунту | Помірно волога, Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 300-500 cм |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 399,95 ₴




