Посадка. Пухироплідник калинолистний (таволга, спірея калинолистний) - світлолюбна, але тіньовитривала рослина. Чудово виглядає як поодиноко, так і в групі. До ґрунту пухироплідник невибагливий, але слід уникати вапняних ґрунтів. Росте на сухих або середньовологих, добре дренованих ґрунтах. Посадкові ями готують в похмуру погоду. Розмір ями - 50х50 см. Пухироплідник висаджують так, щоб коренева шийка була на рівні ґрунту. Якщо рослину висаджують в групах, то відстань між ними повинна становити 50-80 см. Період посадки - весна або осінь. Пухироплідник ідеальний для створення живоплотів.
Догляд. Пухироплідник - невибаглива рослина. Посухостійка і зимостійка. Не переносить застою води. Потребує регулярної обрізки. Стійкий до хвороб і шкідників. Живе до 40 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Виробник | Флоріум |
| Вид | Листяні і квітучі чагарники |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені, Червоні/фіолетові |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 219,95 ₴



