Посадка. Для вейгели оберають сонячну, (або слабку півтінь), захищений від вітру ділянку. Так як квітки вейгели дуже страждають від вітру. Грунт - родючий, пухкий, не терпить перезволоження. Викопайте ямку глибиною і шириною 50 см. Грунтову суміш складіть з листової землі або перегною, піску й дернової землі (2: 2: 1). На дно ямки обов'язково насипте дренаж - гравій і пісок шаром 15 см. Ямку добре полийте. Помістіть рослину і засипте грунтовою сумішшю. Кореневої шийки не заглубляйте, залиште її на рівні землі. Відстань між кущами має бути не менше 1,5-3м. Полийте. Замульчуйте деревною тирсою.
Догляд. При засусі поливайте водою(рослина вологолюбна). На зиму - кореневу систему замульчуйте компостом, торфом або листям. Гілки нахиліть до землі, і укрийте листям і землею. Коли випаде сніг, утрамбуйте його. Навесні, як тільки хвилин морози зніміть укриття. Вейгела цвіте в перший раз на пагонах минулого року, тому від перезимівлі квіткових бруньок залежить, чи буде цвітіння. Підгодовуйте рослину: перший раз весною, ще по снігу, другий раз в період формування бутонів. Навесні видаліть пошкоджені морозом пагони. Один раз на 2-3 роки, проводять омолоджуючу обрізку (видаліть старі пагони). Обрізку краще проводити відразу після цвітіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | Під час замовлення на суму понад 2000 грн |
| Виробник | Флоріум |
| Вид | Вейгела |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100-150 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 109 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 64 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 1 л |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 114,95 ₴





